Samsung Galaxy S5 ve iPhone 5s Kazanma ŞansıArşiv

SMART İNTERNET BANKACILIĞI KULLANIN, HEP KAZANIN...

Smart İnternet Bankacılığı'nın zengin işlem setini kullanın, avantajlı kurlardan, kolay ve uygun koşullarda yurtiçi yurtdışı TL ve yabancı para transferlerden, altın alım ve satım işlemlerinden, yüksek seviyedeki güvenlik altyapısından, hem de Smart İnternet Bankacılığı'nda açacağınız vadeli mevduat hesaplarınız için yüksek faiz oranlarından faydalanın.
Üstelik Samsung Galaxy S5 ve iPhone 5s hediye! 


Üstelik KKTC'nin en hızlı İnternet Bankacılığı sayesinde siz de 5 adet Samsung Galaxy S5 veya 5 adet iPhone 5s’den birine sahip olma şansı yakalayın. Kısacası sadece 1 TIK'la kazanın.

İktisatbank'ın üstün teknolojik donanımla yenilenen Smart Bankacılık Kanalları sizlere kesintisiz hizmet vermeye ve sektördeki ilkleri sunmaya devam ediyor.

Hediye Kampanyası Detayları:

  • Kampanyamız 1 Temmuz - 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir. 
  • Kampanya yürürlülük süresi boyunca www.iktisatbank.com adresinden, Smart Internet Bankacılığı'na kullanıcı adı ve şifresiyle başarılı giriş yapan müşterilerimiz her ay için 1 çekiliş numarası kazanacaktır.
  • Kampanya boyunca her katılımcı en fazla 6 çekiliş numarası ile çekilişe katılma hakkı kazanacaktır.
  • Kampanya ile 5 adet Samsung Galaxy S5 ve 5 adet iPhone 5s olmak üzere 10 Adet akıllı telefon Smart İnternet Bankacılığı kullanıcılarına hediye edilecektir.
  • Şanslı Smart İnternet Bankacılığı kullanıcıları, 15 Ocak 2015 Perşembe günü İktisatbank Genel Müdürlük Binası’nda noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecektir.
  • Çekiliş sonuçları kurumsal web sitemiz www.iktisatbank.com'dan ilan edilecektir.
  • Kampanyaya İktisat Finsansal Hizmetler Grubu çalışanları ve birinci derece akrabaları katılamaz.
Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 01.07.2014 - 01.10.2014

Diğer Kampanyalar