SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

SMART İNTERNET BANKACILIĞI KAZANDIRIYOR...

Smart İnternet Bankacılığı'nın zengin işlem setini kullanın, avantajlı kurlardan, kolay ve uygun koşullarda yurtiçi yurtdışı TL ve yabancı para transferlerden, altın alım ve satım işlemlerinden, yüksek seviyedeki güvenlik altyapısından, hem de Smart İnternet Bankacılığı'nda açacağınız vadeli mevduat hesaplarınız için yüksek faiz oranlarından faydalanın.
Üstelik Apple iPhone 6 veya Samsung Galaxy Note 4  HEDİYE!

KKTC'nin en hızlı İnternet Bankacılığı sayesinde siz de 5 adet Apple iPhone 6 veya 5 adet Samsung Galaxy Note 4 ‘den birine sahip olma şansı yakalayın. İktisatbank'ın üstün teknolojik donanımla yenilenen Smart Bankacılık Kanalları sizlere kesintisiz hizmet vermeye ve sektördeki ilkleri sunmaya devam ediyor.

Hediye Kampanyası Detayları:

•    Kampanyamız 1 Temmuz - 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
•    1 Temmuz tarihinde başlayan “5 adet Samsung Galaxy S5 ve 5 adet iPhone 5s” katılım hakları ve kazanımları bu kampanyaya devredilmiştir.
•    Kampanya yürürlülük süresi boyunca www.iktisatbank.com adresinden, Smart Internet Bankacılığı'na kullanıcı adı ve şifresiyle başarılı giriş yapan müşterilerimiz her ay için 1 çekiliş numarası kazanacaktır.
•    Kampanya boyunca her katılımcı en fazla 6 çekiliş numarası ile çekilişe katılma hakkı kazanacaktır.
•    Kampanya ile 5 Adet Apple iPhone 6 ve 5 Adet Samsung Galaxy Note 4 olmak üzere 10 Adet akıllı telefon Smart İnternet Bankacılığı kullanıcılarına hediye edilecektir.
•    Şanslı Smart İnternet Bankacılığı kullanıcıları, 15 Ocak 2015 Perşembe günü İktisatbank Genel Müdürlük Binası’nda noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecektir.
•    Çekiliş sonuçları kurumsal web sitemiz www.iktisatbank.com'dan ilan edilecektir.
•    Kampanyaya İktisat Finsansal Hizmetler Grubu çalışanları ve birinci derece akrabaları katılamaz.

Smart İnternet Bankacılığı kullanmaya başlamak ve şanslı müşterilerimiz arasına dahil olmak için; Smart Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayabilir, size en yakın Şubemizi ziyaret edebilir veya yeni kayıt yaptırabilmek için lütfen tıklayınız.

Diğer kampanyaları görmek için lütfen tıklayınız
Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 16.10.2014 - 31.12.2014

Diğer Kampanyalar