DÜNYA HARİKASI ANNELERE, DÜNYA'NIN HARİKASI SMARTCARD'TAN HEDİYE...

Anneler günü alışverişlerinizi SmartCard’ınızla yapın, Dünya harikalarından biri olan Collesium'u annenizle birlikte görme fırsatı yakalayacak 5 şanslı kişiden biri olun. Üstelik alışverişlerinizde +3 taksit avantajı sizleri bekliyor.
 
Kampanya kapsamında 28 Nisan  – 28 Mayıs 2016 tarihleri arasında SmartCard'ınızla yapacağınız tek seferde 100 TL ve üzeri harcamanızın her 100 TL'si için bir çekiliş numarası kazanma şansı elde edeceksiniz. Ayrıca seyahat harcamaları hariç 20 TL üzeri alışverişlerini SmartPuanlarıyla ödeyen müşterilerimiz 3 çekiliş hakkı kazanacaktır.

Noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek 5 şanslı SmartCard sahibi Anneleri ile birlikte günlük tüm ulaşım ve konaklama giderleri de dahil olmak üzere Dünya harikalarından biri olan İtalya'nın başkenti Roma'da bulunan Amfitiyatro olarak da bilinen Collesium arenasını görme fırsatı yakalayacaktır.

31 Mayıs 2016 tarihine kadar SmartPOS sahibi üye işyerlerinde yapılacak tüm tekil taksitli (3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17 aylık taksitlerin seçilmesi ile) alışverişleri kapsamaktadır. +3 taksit kampanyasına dahil SmartPOS üye işyerleri, “Kuyumcular, Ayakkabı, Giyim, Takı ve Aksesuar Mağazaları, Mobilya ve Mefruşat, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri, Cep Telefonu ve Bilgisayar Satış Mağazaları, Hediyelik ve Turistik Eşya Mağazaları, Kozmetik Ürün Satıcıları, Çiçekçiler, Gözlük ve Optik Ürün Satıcıları, Kamera ve Fotoğraf Malzemeleri Dükkanları, Tuhafiye ve Manifatura Dükkanları, Kuaför ve Güzellik Salonları“ şeklindedir. Toplu ve ticari alımlar kampanya dışındadır. Kampanyadan Diamond, Platinum, Gold ve Classic SmartCard sahipleri yararlanabilecektir.

Anneler günü için sürprizlerimiz devam ediyor.

  • Altınbaş’tan 1-15 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan alışverişlerde peşin fiyatına 6 taksit imkanı,
  • Braun’dan 1-15 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan  alışverişlerdee peşin fiyatına 6 taksit imkanı ve %10 indirim müşterilerimizin olacak.
Kampanyalardan faydalanabilmek için SmartCard'ınızın iptal edilmemiş, aktif olarak kullanılıyor olması ve gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir. İptal , gecikme veya kartın aktif kullanılmaması durumunda, kampanyadan kazanılan haklar da kaybedilir.

İktisat Finansal Hizmetler Grubu çalışanları ve birinci derece akrabaları çekiliş kampanyasına katılamayacaktır. Talihliler 2 Haziran 2016 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenecek ve aynı gün kurumsal web sitemiz iktisatbank.com'da duyurulacaktır. İktisatbank, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Diğer kampanyaları görmek için lütfen tıklayınız.
Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 28.04.2016 - 26.05.2016

Diğer Kampanyalar