mobil bankacılık işlem listesi

Mobil Uygulama ile Yapılabilecek İşlemler

İktisatMobil Uygulaması kullanarak şubenize gitmeden ve bilgisayarınıza ihtiyacınız olmadan birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın kullanıcı adı ve e-parola ile giriş yapılan güvenli alanına giriş yapmadan yapabileceğiniz Şube ve ATM bulma, kredi hesaplama, mevduat getirisi hesaplama, döviz kurları izleme, ürün ve hizmetler hakkında bilgi alma ve döviz hesaplama işlemlerinin yanı sıra kart ile veya kullanıcı adı ile giriş yapacağınız İktisatMobil Uygulaması güvenli alanında birçok bankacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İktisatMobil'in Zengin Bankacılık İşlem Listesi

İnternet Bankacılığı Kullanıcı Adı ile giriş yapmanız durumunda yapabildiğiniz finansal ve izleme işlemlerinin listesi altta yer almaktadır.

İKTİSATMOBİL İŞLEM LİSTESİ

Hesap Yönetimi

Varlıklarım

Hesap Bilgileri (Hesap Hareketleri)

Hesap İşlemleri

Vadesiz Hesap Açma/Kapama

Kart İşlemleri

Kredi Kartı Bilgileri

Borç Ödeme

Nakit Avans

Sanal Kart Oluşturma

Kıymetli Madenler

Altın

Alış/Satış

Fiyat İzleme

Krediler

İzleme

Ödeme Tablosu

Taksit Ödemesi

Döviz İşlemleri

Alış / Satış

Fiyat İzleme

Super Hesap İşlemleri

Fatura ve Ödemeleri

Cep Telefonu - Telefon

Su - Elektrik

Belediye - Emlak

Otomatik Ödeme İşlemleri

Transferler

EFT / Kıbrıs İçi EFT

Havale

Virman

Vadeli Mevduat

Vadeli mevduat hesabı

Ara Dönem Ödemeli Hesap

Ayarlar

ÇizGir Ayarları

Kılavuz Ayarları

Profil Resmi Güncelleme

İktisatMobil'e Kart ile Giriş'te Yapabileceğiniz İşlemler

Banka veya Kredi Kartınız ile yapacağınız girişlerde yapabileceğiniz işlemler daha kısıtlı olduğundan, İktisatMobil üzerinden daha çok işlem yapabilmeniz için e-parola ile giriş yapmanız gerekmektedir.

KART ile GİRİŞ İŞLEM LİSTESİ

Hesap Yönetimi

Varlıklarım

Hesap Bilgileri (Hesap Hareketleri)

Kart İşlemleri

Kredi Kartı Bilgileri

Borç Ödeme

Nakit Avans

Krediler

İzleme - Ödeme Tablosu

Taksit Ödemesi

Döviz İşlemleri

Alış / Satış

Fiyat İzleme

Transferler

Virman

Kayıtlı İşlemler

Kıymetli Madenler

Altın Alış/Satış

Fiyat izleme

İktisatMobil İşlem Limitleri ve Saatleri

İktisatMobil Uygulamasında yapabileceğiniz işlemlerin saatlerini ve limit aralıklarını aşağıdaki tablodan detaylı olarak öğrenebilirsiniz.  İşlem limitleriniz üzerinde değişiklik talep etmeniz durumunda 444 4 444 Telefon Bankacılığı'nı arayabilir veya en yakın şubemize başvurabilirsiniz.

İşlem Adı

Üst Tutar (TL)

Başlangıç - Bitiş Saati

Para Transfer İşlemleri

 

 

Havale

100.000

24 Saat

Yurt İçi / Yurt Dışı EFT

100.000

24 Saat

Kredi Kartı Borç Ödeme

-

24 Saat

Döviz Alım-Satım

500.000

24 Saat

Fatura Ödemeleri

100.000

24 Saat

Kıymetli Madenler (Altın+Gümüş)

100.000

24 Saat

Kart Bilgileri ile İktisatMobil Uygulaması'na Giriş

İktisatMobil Uygulaması'na giriş yapmak için İnternet Bankacılığı kullanıcı ve e-parola’nızın olması yeterli. İnternet Bankacılığı kaydınız olmasa bile sahip olduğunuz SmartCard Kredi Kartı veya Smart Banka Kartını kullanarak, kart ile giriş seçeneğinden Kuzey Kıbrıs'ın ilk gerçek mobil uygulaması İktisatMobil'i kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Kart ile giriş için yapılması gerekenler
Kart ile giriş için uygulama ana sayfada bulunan e-parola ile giriş’i seçmenizin ardından açılan pencere ‘Kart ile’ giriş alanını seçmeniz gerekmektedir. Kart numaranız, kart şifreniz ve doğum tarihinizi girdikten sonra sistemimizde kayıtlı cep telefonunuza uygulamadan ayrılmadan gelecek olan SMS yoluyla gönderilecek olan 6 haneli güvenlik kodunu girerek kart ile girişinizi tamamlamış olacaksınız.

Kart ile giriş yaptıktan sonra yapılabilecek işlemler
İktisatMobil kart ile giriş seçeneğinden kart borcunuzu ödeyebilir, kart bilgilerinizi görebilir, hesaplarınızı inceleyip hesaplarınız arası para transferleri ve döviz alım satım gibi birçok finansal işlem yapabilirsiniz. İktisatMobil uygulaması’nın zengin işlem setini  tam anlamıyla kullanabilmeniz için İnternet Bankacılığı kayıt işlemi yapmanız gerekecektir. İnternet bankacılığı kullanıcı adınızı ve e-parolanızı şubelerimizden kayıt yaparak alabilir veya İktisatbank İnternet Bankacılığına kart ile giriş yaparak kayıt işlemini kendiniz yapabilirsiniz. Oluşturacağınız kullanıcı adı ve e-parola uygulamaya girişte de kullanacağınız bilgiler olacaktır.

SmartCard Banka veya SmartCard Kredi Kartı sahibi olan herkes başvurusuz, onaysız KKTC'nin en hızlı ve güvenli İnternet Bankacılığı keyfini yaşayabilir.

*Güvenliğiniz açısından kart bilgilerinizi banka personeli dahil kimse ile paylaşmayınız. Güvenlik kodunuzun gönderildiği cep telefonu numarasının sistemde kayıtlı olması gerektiğinden herhangi bir numara değişikliği yapmanız halinde size en yakın İktisatbank şubesinden güncelleme yapmayı unutmayınız.