SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

Telefon Bankacılığı Finansal İşlem Dönemi

Müşteri memnuniyetini artırma hedefi ile çalışan İktisatbank müşterilerine banka şubesi olmadan, mesai saatleri dışında işlemlerini yapabilme olanağı sağlamaktadır.

Finansal İşlemlerinizi en modern teknoloji ile donatılan Telefon Bankacılığı'nda güvenli bir şekilde yapabilmek artık çok kolay.

Kredi kartı ödemesinden fatura ödemesine, otomatik ödeme talimatı verilmesinden iptaline, havaleden virmana, döviz alım satımından arbitrajlı işlemlerinize kadar tüm işlemleriniz Telefon Bankacılığı ile yapabilirsiniz. Mesai saatleri dışında bireysel hesap hareketlerinizi kontrol etmek istiyorsanız Telefon Bankacılığı ile mail adresinize e-posta olarak ekstre gönderimi yapılabilmektedir.

Finansal işlemlerinizi yapabilmeniz için sistemimiz de kayıtlı GSM numaranızın güncel olması gerekmektedir. GSM numaranızın güncel olmaması durumunda size en yakın İktisatbank şubesine başvuru yaparak güncelleme yapılması gerekmektedir.

Üstelik Telefon Bankacılığı ile yapılan finansal işlemleriniz bedava!

Telefonunuzun olduğu her yerden, haftanın 7 günü 08:00- 20:00 saatleri arasında Telefon Bankacılığı 444 4 444‘ten arayarak finansal işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kontrollerinizi yapabilirsiniz.