SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

Fark Yaratan Servisler
Mobil Bankacılık’ta Farkı İktisatMobil Uygulaması ile Hissedin

Dijital Bankacılık Kanalları'nın en yeni üyesi İktisatMobil ile Kuzey Kıbrıs’ta Mobil Bankacılık devri başlıyor.

Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde hizmetinizde olan İktisatMobil uygulaması ile gerçek Mobil Bankacılık farkını hissedeceksiniz.

Telefonunuzun harita uygulamasıyla tamamen entegre olan Şube ve ATM modulü ile size en yakın İktisatbank noktasını kolayca bulabileceksiniz.

Uygulamada bulunan işlem kaydetme ve son 20 işlem özellikleri ile ise daha önce yaptığınız ve kaydettiğiniz işlemlere doğrudan ulaşabilecek ve hesap bilgisi, fatura numarası gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

SmartCard kredi kartınızla yaptığınız harcamaların detaylarını mobil uygulamadan anında takip edebilecek, hesaplarınız ve kredileriniz ile ilgili detaylara ulaşabileceksiniz.

Yaptığınız işlemlerin ardından uygulamadan çıkmadan telefon rehberinize entegre olan İktisatbank Mobil Bankacılık uygulaması sayesinde para gönderdiğiniz kişinin numarasını rehberinizden seçebilme ve bilgilendirme SMS’i gönderebilme gibi birçok yeni özellikle İktisatMobil bambaşka bir mobil bankacılık deneyimi sunmak için sizlerle.

Fark Yaratan Servisler