City Mall'da +5 Taksit KampanyasıArşiv

City Mall'da +5 Taksit Kampanyası
SmartCard’tan City Mall Uğurlu İndirim Şöleni’nde Vade Farksız 5 Taksit Avantajı

30 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında City Mall’da gerçekleşecek olan Uğurlu İndirim Şöleni’nde yapacağınız alışverişlerinizde, vade farksız +5 taksit ayrıcalığı yine SmartCard’tan.

  • SmartPOS sahibi üye işyerlerinde yapılacak tüm tekil taksitli (3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17 aylık taksitlerin seçilmesi ile) alışverişleri kapsamaktadır.
  • +5 taksit kampanyasına dahil SmartPOS üye işyerleri, “Kuyumcular, Ayakkabı, Giyim, Takı ve Aksesuar Mağazaları, Mobilya ve Mefruşat, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri, Cep Telefonu ve Bilgisayar Satış Mağazaları, Hediyelik ve Turistik Eşya Mağazaları, Kozmetik Ürün Satıcıları, Çiçekçiler, Gözlük ve Optik Ürün Satıcıları, Kamera ve Fotoğraf Malzemeleri Dükkanları, Tuhafiye ve Manifatura Dükkanları “ şeklindedir.
  • Kampanyadan Diamond, Platinum, Gold ve Classic SmartCard sahipleri yararlanabilecektir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için SmartCard'ınızın iptal edilmemiş, aktif olarak kullanılıyor olması ve gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir. İptal, gecikme veya kartın aktif kullanılmaması durumunda, kampanyadan kazanılan haklar da kaybedilir. Toplu ve ticari alımlar kampanya dışındadır.

Detaylı bilgi için 444 4 444 Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.

Kampanya Başlangıç/Bitiş Tarihi : 30.08.2018 - 02.09.2018

Diğer Kampanyalar