CIP Lounge Hizmeti

CIP Lounge Hizmeti

SmartCard ile Bosphore CIP Lounge Ayrıcalığı

SmartCard ile bundan böyle yerden göğe kadar ayrıcalıklısınız. Ercan Havaalanı’nda kalkış saatinizi beklerken Bosphore CIP Lounge’un konforlu dünyasında birinci sınıf bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Kalabalıktan uzak ve size özel seçkin bir ortamda uçuş saatinizin gelmesini beklemeniz, birbirinden lezzetli ikramları tatmanız, günlük gazete ve dergileri okuyabilmeniz, ücretsiz sunulan tabletlerle internette rahatça gezinmeniz, diğer ayrıcalıkların keyfine varmanız ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız deneyimler yaşamanız için  SmartCard müşterisi olarak Bosphore  CIP Lounge’da artık yeriniz hazır.
 
Ercan Havaalanı’nda geçirdiğiniz zamanı keyifli ve konforlu bir hale getirmek için sizleri en kısa zamanda Bosphore CIP Lounge’a bekliyoruz.

Bosphore Lounge'da SmartCard'lılara sunulan ayrıcalıklı CIP hizmetleri ;

  • Sınırsız Açık Büfe ikramı: Uçağınızı beklerken birbirinden lezzetli ikramlarla vakit geçirmenin keyfini siz de tatmalısınız.
  • Gazete, Dergi, Televizyon: Konforlu koltuklarda size özel lezzetli ikramları tadarken güncel dergilere veya günlük gazetelere göz atabilir ya da televizyon izleyebilirsiniz
  • İnternet Erişimi: Uçuş saatinizi beklerken ister maillerinizi kontrol edin, ister internette keyifli vakit geçirin. Her koşulda vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
  • PC/Tablet Kullanımı: Eğer bilgisayarınız yoksa Bosphore CIP Lounge’da bulunduğunuz süre içinde kullanmanız için sizlere sunulan bilgisayarları kullanabilirsiniz.
  • Uçuş Bilgi Monitörleri: Bosphore CIP Lounge konforuyla havaalanında beklemek uçmaktan daha cazip gelse de sürekli güncellenen uçuş bilgileri ekranları uçağınıza vaktinde yetişmenizi sağlar.

CIP Lounge Servisi Kullanım Koşulları;

  • Yıllık ücretsiz kullanım hakkını dolduran Diamond, Platinum ve Gold kart müşterilerimiz, daha sonraki girişlerinde 60 TL ödeyerek lounge hizmetinden faydalanmaya devam edebilirler.
  • 7 yaşını doldurmamış olan çocukların girişleri ücretsizdir.
  • Ücretsiz girişlerde, giriş bedeli peşin ödenecek olup, izleyen hafta içerisinde kartınıza iade edilecektir.

Kart türünüze göre CIP lounge kullanım detayları aşağıdaki gibidir.


SmartCard Classic Sahibiyseniz;
Bosphore CIP Lounge hizmetinden SmartCard Classic sahibi olarak sadece 60 TL karşılığında faydalanabileceksiniz.. Ayrıca size eşlik edecek misafiriniz de 60 TL ödeyerek sizinle beraber bu hizmetten faydalanabilecektir. 


SmartCard Gold Sahibiyseniz;
Her 3,000 TL ve üzeri ekstreniz size bir adet ücretsiz giriş hakkı kazandıracaktır. 12 ay boyunca aylık ekstrelerinizi 3,000 TL üzerinde tutun, 4 adet ücretsiz giriş hakkı kazanın.

Örneğin; Bu ay 2 kez Lounge girişi yaptınız ve 120 TL kartınızdan çekildi. Bir önceki ay ekstresiniz 3.000 TL ve üzerinde ise 1 adet 60 TL kartınıza iade edilecektir. Diğer ödeme yaptığınız giriş için iadeniz bu ayın ekstresine bakılarak değerlendirilecektir. Bu ay da ekstreniz 3,000 TL üzerinde ise yine 1 adet ödeme yaptığınız 60 TL kartınıza iade edilecektir. Böylelikle her iki girişinizi de ücretsiz gerçekleştirmiş olacaksınız.


SmartCard Platinum Sahibiyseniz;
Her 3,000 TL ve üzeri ekstreniz size bir adet ücretsiz giriş hakkı kazandıracaktır. 12 ay boyunca aylık ekstrelerinizi 3,000 TL üzerinde tutun, 6 adet ücretsiz giriş hakkı kazanın.

Örneğin; Bu ay 2 kez Lounge girişi yaptınız ve 120 TL kartınızdan çekildi. Bir önceki ay ekstresiniz 3.000 TL ve üzerinde ise 1 adet 60 TL kartınıza iade edilecektir. Diğer ödeme yaptığınız giriş için iadeniz bu ayın ekstresine bakılarak değerlendirilecektir. Bu ay da ekstreniz 3,000 TL üzerinde ise yine 1 adet ödeme yaptığınız 60 TL kartınıza iade edilecektir. Böylelikle her iki girişinizi de ücretsiz gerçekleştirmiş olacaksınız..


SmartCard Diamond Sahibiyseniz;
Her 3,000 TL ve üzeri ekstreniz size bir adet ücretsiz giriş hakkı kazandıracaktır. 12 ay boyunca aylık ekstrelerinizi 3,000 TL üzerinde tutun, 12 adet ücretsiz giriş hakkı kazanın.

Örneğin; Bu ay 2 kez Lounge girişi yaptınız ve 120 TL kartınızdan çekildi. Bir önceki ay ekstresiniz 3.000 TL ve üzerinde ise 1 adet 60 TL kartınıza iade edilecektir. Diğer ödeme yaptığınız giriş için iadeniz bu ayın ekstresine bakılarak değerlendirilecektir. Bu ay da ekstreniz 3,000 TL üzerinde ise yine 1 adet ödeme yaptığınız 60 TL kartınıza iade edilecektir. Böylelikle her iki girişinizi de ücretsiz gerçekleştirmiş olacaksınız.


SmartCard deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak için;
SmartCard Classic, Gold veya Platinum sahibi iseniz cep telefonunuzdan 'Gold' 'Platinum' veya 'Diamond' yazarak 4440'e kısa mesaj gönderebilir, 444 4 444 Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.