SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası
CIP Lounge Hizmeti

SmartCard ile Bosphore CIP Lounge Ayrıcalığı

SmartCard ile Bosphore CIP Lounge kullanım şartları 01/05/2018 tarihi itibariyle aşağıdaki şekilde güncellenmiştir.

SmartCard ile kalabalıktan uzak ve size özel seçkin bir ortamda uçuş saatinizin gelmesini bekleyebilir, birbirinden lezzetli ikramları tadabilir ve günlük gazete ve dergileri okuyabilirsiniz.

Bosphore Lounge'da SmartCard'lılara sunulan ayrıcalıklı CIP hizmetleri ;

  • Sınırsız Açık Büfe ikramı: Uçağınızı beklerken birbirinden lezzetli ikramlarla vakit geçirmenin keyfini siz de tatmalısınız.
  • Gazete, Dergi, Televizyon: Konforlu koltuklarda size özel lezzetli ikramları tadarken güncel dergilere veya günlük gazetelere göz atabilir ya da televizyon izleyebilirsiniz
  • İnternet Erişimi: Uçuş saatinizi beklerken ister maillerinizi kontrol edin, ister internette keyifli vakit geçirin. Her koşulda vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
  • PC/Tablet Kullanımı: Eğer bilgisayarınız yoksa Bosphore CIP Lounge’da bulunduğunuz süre içinde kullanmanız için sizlere sunulan bilgisayarları kullanabilirsiniz.
  • Uçuş Bilgi Monitörleri: Bosphore CIP Lounge konforuyla havaalanında beklemek uçmaktan daha cazip gelse de sürekli güncellenen uçuş bilgileri ekranları uçağınıza vaktinde yetişmenizi sağlar.

CIP Lounge Servisi Kullanım Koşulları;

  • Tüm kart müşterilerimiz Lounge hizmetinden yararlanabilecektir. 1 kişilik giriş ücreti   90 TL olup, giriş sırasında SmartCard’ınızla ödemeniz gerekmektedir.
  • 7 yaşını doldurmamış olan çocukların girişleri ücretsizdir.
  • Bosphorus Lounge hizmetinden yararlanacak olan SmartDiamond kart sahibi müşterilerimizin, bir  misafiriyle birlikte %50 indirimden faydalanabilmesi için, Lounge kullanım tarihinden önceki ay cirosu 3,000 TL ve üzerinde olması gerekmektedir. SmartDiamond kart sahibi müşterilerimiz, ay içinde indirimden bir kere, tüm yıl boyunca max 12 defa yararlanabilecektir.