SmartCard Yılbaşı Taksit Kampanyası
İktisatbank Arsa Kredisi
SmartCard Fitness ve SPA İndirim Kampanyası
Western Union Uluslararası Para Transferi
SmartCard Elektrik Faturası Taksit Kampanyası

Vadeli Altın ve Gümüş Hesabı
Vadeli Altın ve Vadeli Gümüş Hesapları ile Kıymetli Madenleriniz Kazandırıyor

Birikimlerini altın ve gümüş cinsinden değerlendirmek isteyenler için İktisatbank'tan yepyeni bir hizmet: Altın Vadeli Hesap ve Gümüş Vadeli Hesap.
Altın ve Gümüş cinsinde var olan birikimlerinizi dilerseniz vadeli olarak değerlendirebilirsiniz.

Bu sayede çalınma, kaybolma ve sahtecilik gibi risklerden İktisatbank güvencesiyle uzak olan kıymetli madenleriniz aynı zamanda artmaya ve size kazanç sağlamaya devam eder.

Altın ve Gümüş cinsinden yapılan vadeli yatırımın iki şekilde kazanç sağlayabileceği unutulmamalıdır. Kıymetli madenler hem piyasa şartlarına göre kendileri değer kazanarak, hem de vadeli altın ve vadeli gümüş hesaplarımızla faiz kazanarak size kar sağlayabilmektedir.  

Nasıl Altın Vadeli ve Gümüş Vadeli Hesap Açabilirim?

Altın ve Gümüş cinsinden birikimlerinizi dilediğiniz vadede, vadeli mevduat cinsinden değerlendirmek için size en yakın şubemizi ziyaret edebilir veya İnternet Bankacılığı'nı kullanabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı'ndan yapacağınız Altın Vadeli ve Gümüş vadeli hesap açılışlarında İktisatbank farkıyla sizlere sunulan avantajlı vadeli mevduat oranlarından faydalanabileceksiniz.

Bu sayede evinizde yastık altında bekleyen altınlarınızdan farklı olarak İktisatbank Altın ve Gümüş hesaplarınızda bulunan altın kıymetler her geçen gün değer kazanmaya devam edeceklerdir.