Telefon Bankacılığı

Telefon Bankacılığı
Telefon Bankacılığı ile İşlemleriniz Bir Telefon Kadar Yakın

Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. 2006 yılında K.K.T.C’de ilk kez müşterilerine Telefon Bankacılığı hizmetini sunmuştur. Yenilenen teknoloji ve artan hizmet kalitesiyle Telefon Bankacılığı şimdi çok daha güvenli ve çok daha hızlı. Telefon Bankacılığı hizmetinde son teknoloji profesyonel anlayışıyla Telefon Bankacılığı 444 4 444 Türkçe, İngilizce ve Rusça olarak üç dilde hizmet vermektedir.

Zaman ve mekan derdi olmadan şube dışında telefon olan her yerden kolaylıkla ulaşabileceğiniz K.K.T.C'nin en iyi Telefon Bankacılığı konusunda uzman, güler yüzlü müşteri temsilcileri, hattın diğer ucunda, haftanın 7 günü 08:00-20:00 saatlari arasında yardıma hazır beklemektedirler.

Dilerseniz sesli yanıt sistemimizi kullanarak, dilerseniz müşteri temsilcilerimize bağlanarak size ait bilgilere ulaşabilir, ürün başvurusu yapabilir, düşük komisyonlarla işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve proaktif müşteri yaklaşımımızın farkını yaşayabilirsiniz. 

Telefon Bankacılığı'nda kullanmakta olduğumuz yeni teknolojilerle birlikte müşterimizin hesaplarının ve kişisel bilgilerinin güvenliği en üst seviyeye çıkarılmıştır. Müşteri temsilcimiz gerek gördüğü durumlarda kimlik teyidi yapmak amacıyla müşterimizin sistemde kayıtlı telefon numarasına SMS göndermekte ve anlık olarak güvenlik kontrolü yapılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin güvenliğini sağlamayı ve hizmet kalitesini her geçen gün artırmayı hedefleyen Telefon Bankacılığı'nda yapılan bütün görüşmeler kayıt altında tutulmaktadır.

Telefon Bankacılığı'ndan Kimler Yararlanabilir?

Telefon Bankacılığı, Kıbrıs İktisat Bankası Ltd.'de hesabı bulunan ve hesap açtıran tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilir. Ayrıca Kıbrıs İktisat Bankası Ltd. müşterisi olmasanız da Telefon Bankacılığı 444 4 444'ten ürün, hizmet ve kampanyalarımız ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı Çalışma Saatleri;

Telefon Bankacılığı haftanın 7 günü 08:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

* Herhangi bir kayıt ya da başvuruya ihtiyaç olmaksızın KKTC sabit hatlarından 444 4 444 'ü, cep telefonu ve yurtdışı aramalarında ise Telefon Bankacılığı 0392 444 4 444'ü tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı