SmartCard Diamond Kredi Kartınızla Farkınızı Gösterin

Yüksek limitli ve prestijli SmartCard Diamond kredi kartınız ile hayallerinizi limitsiz yaşayın.

Tüm İktisatbank Şubeleri ve  ATM'lerinden nakit para çekebilir, yurtiçi ve yurtdışında Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz her yerde alışveriş yapabilirsiniz.SmartCard Diamond kredi kartı ile dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kredi kartlarının limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz.

Yurtiçindeki binlerce üye kuruluşumuzda tek ödeme ve taksitli alışveriş olanağı sağlar. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar yüksek nakit avans limitine sahiptir.

SmartCard Diamond SmartPuan Hizmeti

Dünyanın her yerinde yer alan POS'larda ve üye işyerlerimizde yapacağınız alışverişlerde SmartPuan kazanma şansınız olacaktır.

SmartPuan'larınızı yine üye işyerlerimizde alışverişleriniz için kullanabileceğiniz gibi "bol çarpanlı" şekilde istediğiniz havayolu şirketinden uçak bileti almak için de kullanabilirsiniz. Uçak bileti hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve yetkili seyahat acentelerimizi öğrenmek için Telefon Bankacılığı 444 44 44'ü arayabilirsiniz.

SmartCard Diamond CIP Lounge Hizmeti

Bosphore CIP Lounge normal giriş ücreti 30 Euro olduğu halde SmartCard Diamond sahibi olarak siz tamamen ücretsiz* yararlanabileceksiniz. Üstelik bir misafirinizi de sadece 10TL karşılığında ağırlayabileceksiniz. Beraberinizde getireceğiniz birden fazla misafirinize ise kapı girişi fiyatlarından %30 SmartCard özel indirimiyle Bosphore CIP Lounge’un keyfini yaşatabileceksiniz.

Kredi Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kredi kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayarak haber veriniz.