CIP Lounge Hizmeti

SmartCard ile Bosphore CIP Lounge Ayrıcalığı

SmartCard ile bundan böyle yerden göğe kadar ayrıcalıklısınız. Ercan Havaalanı’nda kalkış saatinizi beklerken Bosphore CIP Lounge’un konforlu dünyasında birinci sınıf bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

Kalabalıktan uzak ve size özel seçkin bir ortamda uçuş saatinizin gelmesini beklemeniz, birbirinden lezzetli ikramları tatmanız, günlük gazete ve dergileri okuyabilmeniz, ücretsiz sunulan tabletlerle internette rahatça gezinmeniz, diğer ayrıcalıkların keyfine varmanız ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız deneyimler yaşamanız için  SmartCard müşterisi olarak Bosphore  CIP Lounge’da artık yeriniz hazır.  
Ercan Havaalanı’nda geçirdiğiniz zamanı keyifli ve konforlu bir hale getirmek için sizleri en kısa zamanda Bosphore CIP Lounge’a bekliyoruz.

Bosphore Lounge'da SmartCard'lılara sunulan ayrıcalıklı CIP hizmetleri ;

  • Sınırsız Açık Büfe ikramı: Uçağınızı beklerken birbirinden lezzetli ikramlarla vakit geçirmenin keyfini siz de tatmalısınız.
  • Gazete, Dergi, Televizyon: Konforlu koltuklarda size özel lezzetli ikramları tadarken güncel dergilere veya günlük gazetelere göz atabilir ya da televizyon izleyebilirsiniz
  • İnternet Erişimi: Uçuş saatinizi beklerken ister maillerinizi kontrol edin, ister internette keyifli vakit geçirin. Her koşulda vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
  • PC/Tablet Kullanımı: Eğer bilgisayarınız yoksa Bosphore CIP Lounge’da bulunduğunuz süre içinde kullanmanız için sizlere sunulan bilgisayarları kullanabilirsiniz.
  • Uçuş Bilgi Monitörleri: Bosphore CIP Lounge konforuyla havaalanında beklemek uçmaktan daha cazip gelse de sürekli güncellenen uçuş bilgileri ekranları uçağınıza vaktinde yetişmenizi sağlar.
Bosphore CIP Lounge normal giriş ücreti 30 Euro olduğu halde SmartCard kredi kartı türünüze göre siz ve yanınızda getireceğiniz misafiriniz farklı indirimlerle veya ücretsiz olarak bu hizmetten yararlanabileceksiniz. Ayrıca beraberinizde getireceğiniz birden fazla misafirinize ise kapı girişi fiyatlarından %30 SmartCard özel indirimiyle Bosphore CIP Lounge'ın keyfini yaşatabileceksiniz.

SmartCard Classic Sahibiyseniz;

Bosphore CIP Lounge hizmetinden SmartCard Classic sahibi olarak sadece 60TL karşılığında faydalanabileceksiniz.. Ayrıca size eşlik edecek misafiriniz de 60TL ödeyerek sizinle beraber bu hizmetten faydalanabilecektir. 

SmartCard Gold Sahibiyseniz;

Bosphore CIP Lounge hizmetinden SmartCard Gold sahibi olarak sadece 25TL karşılığında faydalanabileceksiniz.. Ayrıca size eşlik edecek misafiriniz de 40TL ödeyerek sizinle beraber bu hizmetten faydalanabilecektir. 

SmartCard Platinum Sahibiyseniz;

Bosphore CIP Lounge hizmetinden SmartCard Platinum sahibi olarak sadece 10TL karşılığında faydalanabileceksiniz.. Ayrıca size eşlik edecek misafiriniz de 25TL ödeyerek sizinle beraber bu hizmetten faydalanabilecektir. 

SmartCard Diamond Sahibiyseniz;

Bosphore CIP Lounge hizmetinden SmartCard Diamond sahibi olarak siz tamamen ücretsiz yararlanabileceksiniz. Ayrıca size eşlik edecek misafiriniz de 10TL ödeyerek sizinle beraber bu hizmetten faydalanabilecektir. 

SmartCard deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak için ;

SmartCard Classic, Gold veya Platinum sahibi iseniz cep telefonunuzdan 'Gold' 'Platinum' veya 'Diamond' yazarak 4440'e kısa mesaj gönderebilir, 444 4 444 Telefon Bankacılığı'nı arayabilirsiniz.

** Ayrıcalıklardan faydalanabilmek için kartınızı son iki ay içerisinde bir kez kullanmanız yeterlidir. Kartınız son iki ay içerisinde kullanılmamış ve bu hizmetten yararlanmışsanız tüm hizmet bedelinin kartınıza yansımaması için en kısa sürede kartınızı kullanarak aktif etmeniz gerekmektedir.