Kredili Mevduat Hesabı

Kredili Mevduat Hesabı (KMH)

Kredili Mevduat Hesabınız (KMH) acil ödemelerinizi yeterli paranız olmasa bile zamanında ve limitiniz kadar ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Mevduat Hesaplarını her an borç para alabileceğiniz bir kasa gibi kullanabilirsiniz.

Kredili Mevduat Hesabınızın tanımlı olduğu vadesiz hesabına vereceğiniz bir talimat ile elektrik, telefon, digiturk vb. gibi fatura ödemeleri gibi düzenli ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Otomatik ödemelerin ödeme tarihinde hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile sadece bu amaca yönelik verilen kredi limitinden yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Vadesiz TL mevdut hesabınıza tanımlı Kredili Mevduat Hesabınızdan limitiniz dahilinde Smart Banka Kartı ile nakit çekebilir ya da harcama yapabilirsiniz.

Kredili Mevduat Hesabınızın tanımlı olduğu vadesiz TL hesaba herhangi bir nakit  girişi olduğu taktirde öncelikle kredili bakiye kapatılır.

Smart Kredili Mevduat Hesabı

Anında kredi kullanarak ihtiyaçlarınızı kesintisiz olarak karşılamaya devam edersiniz

Aktif Kredili Mevduat Hesabı

Aktif Kredili Mevduat Hesabı ile hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile ödemeleriniz limitiniz içinde yapılmaya devam eder