SmartCard Platinum

SmartCard Platinum Kredi Kartınızla Ayrıcalığı Hissedin

Yüksek limitli SmartCard Platinium kredi kartınızla Tüm İktisatbank Şubeleri ve ATM'lerinden nakit para çekebilir, yurt içi ve yurtdışında Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz her yerde alışveriş yapabilirsiniz.SmartCard Platinum kredi kart ile dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kartların limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz.
İktisatbankası Şubeleri'nde Gişe ve Müşteri Hizmetleri'nde tercihli numara hakkı tanınır. SmartCard Platinium kredi kartı müşterilerimiz hızlı servis almanın keyfini yaşarlar. Yurtiçindeki binlerce üye kuruluşumuzda tek ödeme ve taksitli alışveriş olanağı sağlar.

SmartCard Platinum SmartPuan Hizmeti
Üstelik dünyanın her yerinde yer alan POS'larda ve üye işyerlerimizde yapacağınız alışverişlerde SmartPuan kazanma şansınız olacaktır.
SmartPuan'larınızı yine üye işyerlerimizde alışverişleriniz için kullanabileceğiniz gibi "bol çarpanlı" şekilde istediğiniz havayolu şirketinden uçak bileti almak için de kullanabilirsiniz. Uçak bileti hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve yetkili seyahat acentelerimizi öğrenmek için Telefon Bankacılığı 444 44 44'ü arayabilir veya SmartPuan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

SmartCard Platinum CIP Lounge Hizmeti


Bosphore CIP Lounge normal giriş ücreti 30 Euro olduğu halde SmartCard Platinum sahibi olarak siz sadece 10TL karşılığında yararlanabileceksiniz. Üstelik bir misafirinizide sadece 25TL karşılığında ağırlayabileceksiniz. Beraberinizde getireceğiniz birden fazla misafirinize ise kapı girişi fiyatlarından %30 SmartCard özel indirimiyle Bosphore CIP Lounge’un keyfini yaşatabileceksiniz.

Bosphore CIP Lounge Hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kredi Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kredi kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayarak haber veriniz.