SmartCard Neo

KKTC’nin Yıllık Aidatı Olmayan İlk Kredi Kartı Smart Neo

SmartCard Neo kredi kartınız ile ister nakit ister taksitli alışveriş yapabilirsiniz. SmartCard Neo kredi kartınız ile tüm İktisatbank ATM Bankacılığı'ndan nakit para çekebilir, yurt içi ve yurtdışında Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz her yerde alışveriş yapabilirsiniz. SmartCard Neo kredi kartı ile dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kredi kartlarının limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz. SmartCard Neo Kredi Kartı yurtiçindeki binlerce üye kuruluşumuzda tek ödeme ve taksitli alışveriş olanağı sağlar.

Üstelik Smart Neo KKTC’nin yıllık aidatı olmayan ilk kredi kartı. Smart Neo'da Yıllık kart aidatı yok ama artısı çok. Smart Neo ile taksit imkanlarından yararlanabilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden alabilir, ödemelerinizi son ödeme tarihine kadar faizsiz erteleyebilirsiniz.

Smart Neo kredi kartınız ile tüm İktisatbank ATM Bankacılığı'ndan nakit para çekebilir, yurt içi ve yurtdışında Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz her yerde alışveriş yapabilirsiniz.