SmartCard Gold


SmartCard Gold Kredi Kartı ile Sunulan Hizmetler Bitmez

SmartCard Gold kredi kartınız ile tüm İktisatbank Şubeleri ve ATM'lerinden nakit para çekebilir, yurt içi ve yurtdışında Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz her yerde alışveriş yapabilirsiniz.SmartCard Gold kredi kart ile dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kredi kartlarının limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz.
SmartCard Gold Kredi Kartı yurtiçindeki binlerce üye kuruluşumuzda tek ödeme ve taksitli alışveriş olanağı sağlar.

SmartCard Gold SmartPuan Hizmeti

Üstelik dünyanın her yerinde yer alan POS'larda ve üye işyerlerimizde yapacağınız alışverişlerde SmartPuan kazanma şansınız olacaktır.
SmartPuan'larınızı yine üye işyerlerimizde alışverişleriniz için kullanabileceğiniz gibi "bol çarpanlı" şekilde istediğiniz havayolu şirketinden uçak bileti almak için de kullanabilirsiniz. Uçak bileti hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve yetkili seyahat acentelerimizi öğrenmek için Telefon Bankacılığı 444 44 44'ü arayabilir veya SmartPuan sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

SmartCard Gold CIP Lounge Hizmeti

Bosphore CIP Lounge normal giriş ücreti 30 Euro olduğu halde SmartCard Gold sahibi olarak siz Sadece 25TL* karşılığında yararlanabileceksiniz. Dilediğiniz takdirde size eşlik edecek misafiriniz de 40TL ödeyerek sizinle beraber bu hizmetten faydalanabilecektir.  Beraberinizde getireceğiniz birden fazla misafirinize ise kapı girişi fiyatlarından %30 SmartCard özel indirimiyle Bosphore CIP Lounge’un keyfini yaşatabileceksiniz.

Bosphore CIP Lounge Hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kredi Kartınızın kaybolması, çalınması veya şifrenizin ele geçirilmesi durumunda ve kredi kartınızın iradeniz dışında gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemde kullanıldığını fark etmeniz halinde hemen Telefon Bankacılığı 444 4 444'ü arayarak haber veriniz.